Ben 10 Alien Experience

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 492,5 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Cartoon Network
Ben 10 Alien Experience, çocukların yakından tanıdığı Ben 10 karakterini yönlendireceğiniz bir mobil oyundur.

Heyecan dolu br mavera içerisinde yer almak isterseniz Ben 10 Alien Experience mobil oyununu Android cep telefonunuza indirebilirsiniz. Bu ücretsiz uygulamada Ben 10'in dört uzaylısından birine; elmas kafa, ateş topu, pul kanat veya dört kola dönüşebilirsiniz. Her biri kendi yüz etkileşimine ve karakter animasyonlarına sahip karakterler eşliğinde macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Sonra da bu 360 derecelik artırılmış gerçeklik aksiyonunda Zombozo ve robotlarına kafa tutarak onları ortadan kaldırmaya çalışabilirsiniz. Çizgi filmi ile de büyük bir kitleye hitap eden Ben 10 karakteri bu muhteşem oyunda da karşımıza çıkıyor. 

Ben 10 Alien Experience'la iki uygulamaya birden sahip olursunuz. Her biri birbirinden farklı özel yeteneklere sahip gruplar. Biri çok havalı bir yüz değiştirme uygulaması, diğeriyse aksiyon dolu bir robot dövüşü. Bunlardan birini seçerek eğlencenize bakabilirsiniz.

Ben Tennyson'ın muhteşem uzaylılarından birine dönüşürken cihazının ekstra kamerasını kullanarak dönüşümün gözlerinin önünde gerçekleşmesini izleyin. Macera ve aksiyon dolu bir mobil oyun deneyimi yaşamak adına sizde Ben 10 Alien Experience mobil oyununa sahip olabilirsiniz. 

Ben 10 Alien Experience indir
DİĞER SÜRÜMLER